Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik yemekhane binaları şantiyelerin en önemli ihtiyaçları arasındadır. Aynı zamanda fabrika, okul, sosyal tesisler, hastaneler gibi kullanım alanlarında da ihtiyaç olmaktadır. İhtiyacın yerine ve durumuna göre planlanan prefabrik yemekhane binası tamamen yemek salonunda oluşacağı gibi mutfak, kiler, yönetim yemek salonu, soğuk hava deposu gibi alanları da içerisinde bulundurabilir. Ekonomik prefabrik yemekhane planlaları bu verilere ve ihtiyaca göre yapılmaktadır.

Prefabrik Yemekhane Binası Uygulama Fotoğrafları

Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik Yemekhane Binaları

Çok sayıda çalışanı olan bir şirketin şantiyesinde personel için konforlu, hijyenik bir yemek alanı hazırlamak ek motivasyon için çok önemlidir. Firmamız, Prefabrik yemekhane binaları projesinde kuruluma kadar kısa sürede özel mutfak ve restoranları içeren yapılar kurar. Çalışma saatlerinde işyerinde yemek saatleri olur. Bu yapılar çalışanların rahat bir ortamda yemek yemelerini sağlarken, modüler olarak monte edilen ergonomik yapısı ile dinlenme ve rahatlamalarına yardımcı olur. Prefabrik restoran modelimiz;

 • En geniş mekan sergileme genişliği,
 • Ergonomik mutfak ekipmanları,
 • Özel havalandırma sistemleri,
 • Sıcak ve soğuk hava yalıtım
 • Isıtma sistemleri,
 • Yemek sırasında sıhhi koşullarda lavabo planlayıcıları

gibi geniş bir detay çözüm yelpazesine sahiptir.

Prefabrik Yemekhane Binalarında Çalışanlar İçin Konforlu Ortam

Prefabrik yemekhane binaları, yönetici ve çalışanlar için firmamız güvencesi altında yapılır. Çalışanlar, ekonomik fiyata sağlıklı bir ortamda yemek yerken dinlenebilirler. Profesyonel mimar ve mühendislerin kontrolünde işlemler gerçekleştirilir. Daha sonra istenilen ölçüye göre tasarlanan ve modern bir tesiste üretilen restoran yapısı uzman ekibimiz tarafından kurulup teslim edilmektedir. Yemek odası,

 • Mutfak,
 • Dağıtım Alanı,
 • Tuvalet,
 • Kiler
 • Lavabo,

konforlu ve ergonomik olarak tasarlanmış mekanlar içeriyor.

Prefabrik modüler restoran binalarımızda, bu binaları kullanan kişi sayısına göre lavabolar, soyunma odaları, klozet, duş alanları, engelli çalışan ve misafirler için özel uygulamalar tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır.

Sağlam Prefabrik Yapılar

Yapılan Prefabrik evlerinde statik yapının güvenliği de üst düzeydedir. Örneğin 1.500 kişilik bir yemekhane için, bir öğün 3.000 kişiye yemek yeme imkânı sağlar ve bunu iki grup paylaşır. Üç öğün için trafiği kullanan 9 bin kişi varsa da Her gün pek çok kişiye hizmet verdiğiniz yemekhanede, onların güvenli bir ortamda yemek yemelerini, dinlenmelerini ve canlılık kazanmalarını sağlamak için özenle planlama yapıyoruz. Binamızda konforun yanı sıra şirketin profesyonelliğini de özenle hazırlıyoruz.

Firmamız işçi şantiyeleri, sosyal tesisler, restoranlar, fabrikalar, askeri tesisler, belediye ve diğer kamu kurumları, hastaneler ve okullar gibi çeşitli kantin modelleri dahil olmak üzere birçok yerde projelere imza atmıştır. 10 kişilik küçük yemekhanelerden binlerce kişiye kadar hazır veya özel Prefabrik yemekhane binaları projeleri firmamızın profesyonel ruhu ile hazırlanmaktadır.