Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik yatakhane binaları şantiye tesisleri, işçi kampları, sosyal tesisler gibi alanlarda tek katlı ya da iki katlı yapılarak en iyi alanda en çok personele ev sahipliği yapacak şekilde planlanmaktadır. Prefabrik yatakhane binası odaları wc-duş içerisinde olacak şekilde yönetim koğuşları şeklinde de projelendirilebilir.

Prefabrik Yatakhane Binası Uygulama Fotoğrafları

Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik binalar yapan firmamız, Prefabrik yatakhane binaları yaparak insanlar için konforlu bir uyku alanı sağlıyor. Özellikle kullanım alanları;

  • Maden Ocağında Çalışanlar,
  • Şantiyede Çalışanlar,
  • Öğrenci Yurtlarında Çalışanlar
  • Askeri Koğuş Yapılarında Çalışan Kişiler
  • İdari Personel
  • Öğrenci Yurtları
  • İnşaat İşçileri
  • Askeri Personeller

için yapılır. Yapılarımız, doğa koşullarına dayanıklı, sudan, nemden ve ateşten etkilenmeyen malzemelerden üretilir. Ekibimiz kısa sürede montaj işini tamamlayarak barınak ihtiyacını karşılamıştır. Kullanılan tüm malzemeler, yangına veya suya dayanıklılıkları için onaylanmış ve tescil edilmiştir. Ayrıca yüksek yalıtım performansı prefabrik yatakhaneleri daha öncelikli ve verimli kılmaktadır. Depreme dayanıklılık, yağmura dayanıklılık ve yangından korunma; kullanıcılara daha konforlu bir yaşam ortamı sunmanın yanı sıra, mevsimsel veya gündüz-gece sıcaklık farkının sağlık açısından çok fazla değişmemesi, tüketici tercihlerinde olumlu rol oynuyor. Betopan duvarların üzerine ilave dış ısı yalıtım malzemeleri de yapılabilmekte olup, ortasındaki yüksek ısı yalıtım malzemeleri de modern binaların görünümü ile ısı yalıtımına katkı sağlayacaktır.

İyi Bir Uyku İçin Prefabrik Yatakhane Binaları

İnsanların yaşam kalitesi için kaliteli uyku uyumaları gerekir. Özellikle çalışanlar iş yerinde uyuyorsa bu konuda en iyi uyku ortamı sağlanmalıdır. Prefabrik yatakhane binaları, demonte özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Şantiye alanları sürekli olarak değişkenlik gösterdiği için bu tür prefabrik yapılara ihtiyaç duyulur. Prefabrik yatakhane yapıları şantiyelerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, keşif kamplarında vb. uyku ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır. İyi uyuyamayan bir kişi sabahları mutsuz kalkar, işe gitmek istemez, sinirlidir, çevreye baskı yapar, üretkenliği düşürür ve dolayısıyla yaşam kalitesi düşer. İnsanların sağlıklı bir ortamda uykuya dalabilmeleri için yatacak yerin termal, ses ve ışık konforunun yeterli olması gerekir. Bu tarz prefabrik yatakhane yapısında genellikle aynı mekanda birden fazla kişi yattığı için konfor koşullarının önemi daha da ön plana çıkmaktadır. Firmamız, Prefabrik yatakhane yapısı çözümleri için standart bir plan geliştirilir. Ayrıca özel gereksinimlere göre proje çalışmaları da tamamlanabilmektedir.

Prefabrik Yapılar Konforlu mu?

Prefabrik yapılar, hem kolay kurulum hem de kolay demonte olması sebebi ile tercih edilir. Bunun yanı sıra konfor konusunda da oldukça iyidir. Isı yalıtımı sayesinde hem yazın hem de kışın rahat bir ortam sağlar. İyi bir uyku için uygun ortam koşulları vardır. Prefabrik yatakhane binaları, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak tasarlanır. Bu konuda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının talep ettiği şekilde bir üretim gerçekleştiriyoruz.