Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik ofis binaları projelendirmesi tamamen müşterinin ihtiyaçlarına göre ve ofis kullanım amacına uygun şekilde yapılır ve sandviç panel, betopan yada fibercement malzemesi kullanılarak yalıtımlı duvarlarıyla ve isteğe bağlı kullanılabilecek estetik malzemelerle tüm ofis ve yönetim binası kullanımlarına uygundur. Ofiste çalışacak personel sayısı, toplantı odaları, eğitim ve seminer odaları vb. gibi kıstaslar planlama esnasında değerlendirilerek en optimum prefabrik ofis binası projesi hazırlanır.

Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik ofis binaları, farklı sektörlerde kullanım için tercih edilen çok faktörlü alanlardır. Prefabrik yapı modelleri kapsamında hızlı üretim ve hızlı demonte özellikleri ile tercih edilir. Bu özellikleri ile nakliye konusunda kolaylıklar sağlar. Yerinde kullanıma hazır olarak kuruluma sahip olan prefabrik ofisler, kurumsal konseptte yapılır. Prefabrik ofislerin kullanım alanları;

 • Prefabrik Giyim mağazası
 • Prefabrik Zincir marketler
 • Prefabrik Kargo şubesi
 • Genel müdürlük binası Prefabrik
 • Prefabrik Bölge müdürlüğü binası
 • Prefabrik Yapı marketleri
 • Dağıtım merkezi binası Prefabrik
 • Prefabrik mobilya mağazaları

Şeklinde birçok alanda yönetim binaları hazırlanıyor. Hızlı kuruluma sahip olan ofis binaları, marka konut projelerinde inşa aşamasında kullanılır. Bu alanda lansman ve satış ofisi ihtiyaçlarına çözüm odaklıdır. Hazır ofis çözümleri ile birlikte prefabrik şantiye projelerinin yapı grupları arasında yer alması da tercih nedenlerinden olmuştur.

Prefabrik Ofis Binaları En Uygun Fiyat Seçenekleri

Ülkenin dört bir yanındaki satış ofisleri aracılığıyla kurumsal pazarlamada Prefabrik ofis binaları ile en yüksek büyüme ivmesini yakalayabilirsiniz. Şiddetli rekabet ve piyasa koşullarında geniş bir mağaza yelpazesine ulaşabilmek için ciddi bir leasing veya inşaat yatırım finansmanına ihtiyacınız vardır. Bir ofis kurmaya karar verdiğinizde, inşaatı tamamlamak da biraz zaman alıyor. Yatırım döneminde satış ofisini her gün aktif edemezsiniz, geliriniz olmasa bile bütçenizden harcamaya devam edersiniz. Bu gerçeğe dayanarak, modern tesislerde kullanıma hazır ofis binaları üretmek için yeni nesil prefabrik üretim teknolojisi kullanıyoruz. İnşaat yatırım bütçesi ve inşaat süresinin en büyük iki sorununu en aza indirerek uygun fiyata yapıyoruz. Siz de siparişlerinizi vererek dilediğiniz şekilde tasarlanan ofisinize sahip olabilirsiniz.

Neden Prefabrik Ofis Yaptırmalısınız?

Kaynaksız vida üretim teknolojisinin modern tesislerde sağladığı kolaylıktan faydalanmak için sökülebilir paketleme sistemini kullanarak en sevdiğiniz ofis projenizi kısa sürede hazırlıyoruz. Bunun yanı sıra;

 • Prefabrik ofis binalarının yapısını oluşturan çelik yapı sisteminin ana taşıyıcısı, duvar blokları ve çatı makası bu teknik üretim hattında üretilmektedir.
 • İnşaatta kullanılan kapı ve pencere gibi malzemeler, elektrik ve sıhhi tesisat malzemeleri, ek kaplama ekipmanları dahildir.
 • Kısa sürede paketleme sistemi ile hazırlanan yapı araca yüklenir ve kurulumun yapılacağı alana taşınır.
 • Kurulum ekibi, ofis yapısı sevk edildikten hemen sonra montaj sürecine başlamak için bölgeye gelmeyi planlar
 • Montaj hızını örnek alarak 4 kişilik bir ekip, 100 metrekarelik standart prefabrik ofis binasının kurulumunu sadece 3-4 günde tamamlar.
 • Ayrıca bu kuruluma kapı ve pencere montajı, çatı kaplaması, elektrikli cihaz ve armatür montajı, sıhhi tesisat ve atık su cihazları montajları da dahildir.