İki Katlı Prefabrik Evler

İki Katlı Prefabrik Evler

İki katlı prefabrik evler depreme dayanıklı, sağlam, çevreci, sağlıklı ve uygun fiyatlı çok özel tasarımlarla ve kaliteli uygulamalarımızla müşterilerin tercihi olmaktadır. İki katlı dubleks prefabrik evler özel çelik konstrüksiyon yapısı ile son derece dayanımlı, buna karşın istenilen plana uyarlanma özelliği ile de son derece estetiktir. Eğer sizde iki katlı prefabrik hazır ev yaptırma düşüncesi içerisindeyseniz mutlaka Kolay Prefabrik dubleks prefabrik evler modellerini incelemelisiniz. İki katlı prefabrik evler fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

İki Katlı Prefabrik Evler

İçi geniş ve konforlu olan İki katlı prefabrik evler, hayalinizi süsleyen yapılarda sizinle birlikte. Bu evler hem büyük bir yaşam alanına sahiptir hem de uygun maliyetlerde sahip olabileceğiniz evlerdir. İki katlı prefabrik ev, şantiyenin iklim ve mevsim şartlarına uygun malzemelerle kurulmuş, dayanıklı ve sağlam bir yapı olarak öne çıkıyor. Dubleks prefabrik evlerin modeli ve fiyatı, satın almadan önce yaşam alanı için bilgi alınması gereken durumlardır. Bu evler, ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak, istediğiniz değişiklikleri kolayca uygulayabilme işlevi sağlar. Prefabrik evler;

  • Birinci kat ve ikinci kat olmak üzere iki kata ayrılmıştır.
  • Odanın konumu isteklerinize göre kolayca değiştirilebilir, böylece yaşam alanınızı kullanışlı bir şekilde tasarlayabilirsiniz.
  • Dubleks prefabrik ev iki farklı kata sahiptir, ferah ve sessiz bir yaşam alanı sağlar, hayalinizdeki ev planını gerçeğe dönüştürür ve konforlu fonksiyonlara sahiptir.
  • Aynı zamanda prefabrik ev fiyatlarının diğer yapılara göre oldukça uygun olması çok yüksek bir bütçe ayırmadan uzun yıllar kullanılabilecek bir eve sahip olmak isteyenler için uygun bir yatırım fırsatı yaratmaktadır.

Ahşap Desenli İki Katlı Prefabrik Evler

İki katlı prefabrik evler ile hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çift katlı prefabrik ev projemiz, modern yenilikçi tasarım yöntemleri çerçevesinde hayata geçirilmiş ve Villa Prefabrik, Türkiye’de ilk kez ahşap uygulamasını gerçekleştirmiştir. Ahşap desenli iki katlı prefabrik ev, fiyat ve renk seçenekleri ile zevkinizi yansıtan bir yaşam alanı kurmanıza olanak sağlıyor.

Konforlu Evler

İki katlı prefabrik evler, konforlu iç mekan planlamasının yanı sıra modern ve göz alıcı dış tasarımı ile mükemmel bir konut projesi haline geldi. Ahşap ev uygulaması ve geniş pencereleri tasarımı şık hale getirirken, balkon ve teras keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Ayrıca çift katlı prefabrik evler, mükemmel bir görünüm tasarımını yaratıyor. Dilerseniz; modern ve yenilikçi çizgileri ile kusursuz yaşam alanları ve göz alıcı bir görünüm sağlayan çift katlı özel tasarımlı prefabrik ev ve projelerimize de göz atabilir, fikir sahibi olabilirsiniz. En kısa sürede kurulumu yapılan bu evlerde huzur içinde yaşayabilirsiniz.

PLANLAR | İKİ KATLI DUBLEKS EVLER