Prefabrik dubleks ev fiyatları ve modelleri müşterilerimizin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu süreç şu şekilde yürütülmektedir: Öncelikle müşterimizin talepleri dinlenir. Hayalindeki prefabrik dublex evi tasarımcılarımıza tarif eder. Bu bilgiler dikkate alınarak en uygun taslak tasarımlar çalışılır. Müşterimizin onayından sonra nihai plan oluşturulur. Oluşturulan bu prefabrik projesine göre de malzeme analizleri yapılarak fiyatlandırma çalışması yapılır.

Prefabrik Dubleks Ev Fiyatları

Uzun yıllar boyu yaptığımız binlerce prefabrik yapılardan elde ettiğimiz tecrübelere göre bir fiyat aralığı söylenebilmektedir. Prefabrik iki katlı dublex evler; plan, malzeme, normal iki katlı, dik çatılı vb. gibi bir çok farklılıklara sahiptir. Bu bağlamda net olmamakla beraber ortalama prefabrik dubleks m2 birim fiyatları 150 USD ila 350 USD arasında değişkenlik gösterebilir. Bu ortalamalar dönemin malzeme maliyetleri, döviz kurları, işçilik fiyatları ile doğrudan bağıntılıdır. Bu yüzden bu konuda net bir fiyat öğrenmek için lütfen Kolay Prefabrik Satış Danışmanları ile irtibat kurunuz.

Prefabrik Dubleks Ev Modelleri

Sitemizde bir çok dublex prefabrik ev modeline ulaşabilirsiniz. İncelemek için; https://kolayprefabrik.com/prefabrik-evler/iki-katli-prefabrik-evler/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Prefabrik Ev - İki katli prefabrik ev 132 m2 Resim