Prefabrik Atölye: Panel Sistem Yapılar

Prefabrik atölye binası belirli çaptaki yüksek tavan ihtiyacı olmayan üretimlerin yapılabileceği alanlar olarak tasarlanmaktadır. Genel olarak prefabrik binaların tavan yükseklikleri 2,50 m. – 2,80 m. – 3,00 m. olarak değişmektedir. Bu yükseklikteki tavana sahip bir alanda yapılabilecek üretimler için ideal olarak kullanılabilir. Ekonomik olması, hızlı kurulması, bir yerden başka bir yere taşınabilmesi, çalışanlar açısından ısı yalıtımı sağlaması ve rutubet  yapmaması başlıca avantajlarıdır. Bu nedenlerden dolayı prefabrik atölyeler tercih edilmektedir. İstenilen atölye  projesi hazırlanarak tam istediğiniz planda size uygun yapılabilmektedir.

Prefabrik Atölye: Çelik Konstrüksiyon Yapılar

Prefabrik atölye binaları panel sistemlerden bu şekilde üretilebileceği gibi aynı zamanda çelik konstrüksiyon olarak da üretilebilir. Hafif çelik sistem yapılardan yine belirli bir amaca yönelik atölye veya depolar yapılabilmektedir. Genel olarak duvar ortalama yükseklikleri 5 m. ye kadar yapılmaktadır. Dış kaplamaları yalıtımsız galvaniz trapez sac olabildiği gibi, yalıtımlı poliüretan dolgulu sac olarak da üretilebilir. Tamamen ihtiyaca yöneliktir. Örneğin bir depo olarak kullanacaksanız ve ısı yalıtım ihtiyacınız yok ise poliüretan kaplama yapmanıza gerek yoktur.

Detaylı bilgi almak için 0 216 491 40 54 nolu telefondan veya info@kolayprefabrik.com adresinden mail ile Satış Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.