Prefabrik ofis binaları İhracatı ürün grubunu dünyanın birçok bölgesine ihraç eden Kolay Prefabrik, Gürcistan’daki müşterisi için ürettiği prefabrik ofis binaları sevkiyatını gerçekleştirdi. Türkiye’de olduğu gibi yurtdışındaki şantiyelerde de yoğun bir şekilde kullanılan prefabrik ofis binaları fabrikada paket olarak hazırlandıktan sonra kurulacağı bölgeye göre treyler ile ya da konteyner taşımacılığı ile gönderilmektedir. Nakliyat esnasındaki en önemli nokta yüklemenin gereği gibi yapılmasıdır. Prefabrik ofis binası yüklemesinin doğru bir şekilde yapılmaması malzemelerin sevkiyat esnasında treyler ya da konteyner içerisinde devrilmesine ve zarar görmesine yol açabilmektedir. Bu yüzden prefabrik sevkiyat süreci önemli bir aşamadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda projesi hazırlanan prefabrik ofis binası planı tamamen modüler olarak üretilmekte, istenildiği zaman sökülüp yeniden kuruluma imkân vermektedir.

Prefabrik Ofis Binaları İhracatı Montaj Süreci

Prefabrik ofis binaları ihracatı sonrası ve malzemelerin şantiyeye ulaşmasıyla, alıcının talep etmesi durumunda firmamız tarafından montaj rehberliği için supervisor gönderilmektedir. Prefabrik supervisoru alıcının sağlayacağı çalışanlarla prefabrik binaların kurulumunu gerçekleştirmektedir. Mühendislik grubu tarafından daha önceden hazırlanan prefabrik montaj planlarına göre montaj işlemleri şantiye sahasında hızlı bir şekilde ve civatalı sistemle gerçekleştirilmektedir. Prefabrik ofis binası montaj işlemlerinde kaynak, çivi vb. gibi daha sonradan söküme engel olacak ya da hasar verecek hiçbir bağlantı yöntemi kullanılmamaktadır. Prefabrik montajı matkap, tornavida vb. el aletleri ile civata, vida, somun vb. yeniden sökülebilen malzemelerle yapılmaktadır.